Forum Call of Duty Strona Główna Forum Call of Duty
Największe polskie forum Call of Duty

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki  RSS www.callofduty.plRSS  Strona WWWStrona www.callofduty.pl
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: cieć
Czw 05 Paź, 2006 20:43
GLOBAL BAN!!!
Autor Wiadomość
wkostek

Gram w COD:: COD2 i COD4
  Wysłany: Wto 26 Wrz, 2006 10:26   GLOBAL BAN!!!

Witam! Mam bardzo poważny problem. Otóż podczas grania na serwerze BALLERSCHUPPEN IP:62.4.74.237:31000 TEAM DEATHMATCH wyskoczył mi napis: Serwer odłączony - WojcioPL has been permanently banned from this Game Server via PunkBuster...GLOBAL PunkBuster GUID BAN 1077bc8c. Stało się to dnia 25 września 2006 roku około północy. Przez kilka godzin grałem na tym serwrze i nie było żadnego problemu. Wcześniej też grywałem na tym serwerze i problemu nie było. Po załadowaniu kolejnej mapy wyskoczył ten podły napis. Grę COD2 mam oczywiście oryginalną i oczywiście nie ma mowy o czitowaniu. Śmiem twierdzić, że jestem dosyć dobry w tą grę (8 miesięcy regularnego grania czyni cuda) i mam podejrzenia, że może to spowodowało tego bana, bo zdobywam pokaźną ilość fragów. Gram w COD2 od lutego 2006 roku i nigdy wcześniej problemów nie miałem. Do komputera oprócz mnie nikt nie ma dostępu, wiec nie ma mowy, że ktoś zdobył mój CD-KEY. Proszę o pomoc kogoś, kto wie jak sobie z tym poradzić. Wysłałem maila do administratorów tego niemieckiego serwera i jeszcze nie mam żadnej odpowiedzi. Dodam, że z moim językiem angielskim nie jest najlepiej (samouk) i dlatego sam sobie nie poradzę. Gdzie mogę i kogo mogę poprosić o wyjaśnienia, skąd i dlaczego otrzymałem tego globala. Szczerze mówiąc to nawet nie wiem co to jest guid. Wiem jedno: nie zasłużyłem sobie niczym na tego bana. Niw wyzywam innych graczy, nie robie TK i NIGDY NIE CZITOWAŁEM!!! Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje! Pozdrawiam!
WojcioPL
[Profil] [PM] [E-mail]

Alan90

Wysłany: Wto 26 Wrz, 2006 18:07   

Nie bój się GLOBAL Bana nie dostaję się za czystego skilla.

sadii

Wysłany: Wto 26 Wrz, 2006 20:04   

cos mi sie wydaje ze masz 2 cd-keya i zarobiles hardware pb ban.

Jezeli jestes "czysty" zostalo ci tylko pisanie tutaj

http://www.punkbuster.com...t.php?game=cod2

ale tam musisz pisac po angielsku.

[Profil] [PM] [WWW]

Horvath

Gram w COD:: wszystkie CODy
Wysłany: Sro 27 Wrz, 2006 14:57   

Global ban jest za czity. PB nie da ci bana za to że masz 5000 a drugi po tobie ma 20 tylko wykrywa programy pracujące w tle.
[Profil] [PM] [WWW]

wkostek

Wysłany: Sro 27 Wrz, 2006 17:02   

No dobrze. Skoro GLOBALA dostaje się za czity, to dlaczego ja dostałem? Przecież ich nie mam i nigdy nie miałem. Gram sobie w najlepsze, a tu nagle take coś. ten punkBuster jest najwidoczniej jakiś lewy. Podkreślam, jestem CZYSTY, nienawidzę oszustów. Pisałem do twórców PB, ale jak dotąd nic nie otrzymałem, zadnego maila, kompletnie nic. A jak mogę sprawdzić za co jest ten ban. Przecież powinienem zostać poinformowany z jakiej przyczyny otrzymałem Globala. Szczerze mówiąc zaczyna mnie to wk....wiać. Jeżeli mam Globala to jedyne wyjście to nowy CD-KEY. Nowy CD-KEY = 89zł. K..wa to jakaś kpina. Kupię nową grę i zaraz znowu będzie to samo. I zapytam jeszcze czy zmiana parametrów gry w konsoli ( np. cvar fx_sort) ma jakiś wpływ? i czy zmiana parametru cl_maxpackets z 30 na 60 też. bo ktoś mi powiedział, że to poprawia jakieś szczegóły, tzn. gra staje się bardziej wyraźna. Jeżeli tak to proszę o jakieś posty na ten temat. Wybaczcie, ale jestem laikiem, jeżeli chodzi o grę sieciową. Nie znam pojęć jakimi się posługują ludzie na multiplayer game. Jeżeli chodzi o obsługę komputera, to poziom wiedzy jest niewielki. Może coś pop....liłem przez swoja niewiedzę. LUDZIE!!!! POMÓŻCIE!!! Zaznaczam: Nie używam żadnych dodatków czy innych programów!!! Jedyne dodatki to mody jakie ściąga komputer podczas wchodzenia na serwery.
Ostatnio zmieniony przez wkostek Sro 27 Wrz, 2006 17:04, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]

Cavalorn

Wysłany: Sro 27 Wrz, 2006 18:39   

Jak mamy ci pomóć? Zorganizować składke na nowego cod'a? Daj numer konta to powysyłamy kase. Dostales bana i koniec, zdarza sie. Tak samo jak w szkole jakis wredny nauczyciel da ci pałe za nic. :)

TheBill

Wysłany: Sro 27 Wrz, 2006 18:53   

daj 8 ostatnich pozycij z twojego guida to ci powiem za co dostales ;]

Alan90

Wysłany: Sro 27 Wrz, 2006 18:57   

a sprawdzisz go tak /pb_myguid

sadii

Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 00:16   

wkostek napisał/a:
1077bc8c.

chlopak napisal guida

a guid jest czysty

Ostatnio zmieniony przez sadii Czw 28 Wrz, 2006 00:16, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [WWW]

wkostek

Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 10:36   

Jeżeli GUId jest czysty, to o co chodzi? Dlaczego mam global bana? Co to jest ten Guid? Niech mi ktoś to sprecyzuje. Czy zakup nowego COD2 rozwiąże problem? TYlko muszęv wiedzieć na pewno, żebym nie wywalił kasy na darmo. Jeżeli zakup rozwiąże problem to oczywiście zrobie format kompa dla pewności. Wczoraj odinstalowałem grę i w katalogu Call of Duty pozostało sporo modów, coś koło 300 MB. Czy posiadanie modów mogło mieć wpływ na globala? Bo czasami jak coś pobierało po połączeniu z serwerem, to na innym serwerze mnie wywalał PB z informacją o niedozwolonych modach. Jak mam się ustrzec tego pobierania? Mam grać tylko na kilku serwerach? Myślałem, że mody są po to, żeby urozmaicić gre. Pomóżcie proszę. Tylko proszę o szczegółówe i jasne odpowiedzi, bo taki laik jak ja nie wszystko może zrozumieć.
[Profil] [PM] [E-mail]

wkostek

Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 10:54   

I jeszcze jedno czy GLOBAL BAN ma coś wspólnego z adresem IP? Jeżeli tak to zakup nowej gry chyba nic nie da. Proszę o odpowiedź osoby, które wiedzą coś na ten temat.
[Profil] [PM] [E-mail]

TheBill

Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 17:13   

Guid Bana dostaje sie jak sama nazwa wskazuje na Guida ktory jest generowany przez keya. Nowy ( oryginalny ) cd-key = nowy guid i mozna grac na wszystkich servach. Jest tez cos takiego jak Hardware Ban jest to ban na dysk twardy tzn. nawet zmiana keya nic nie da. Majac HB bedzie wywalac z kazdej gry ktora ma PB (ET, FEAR, AA itd.)
Ogolnie nie mozna dostac Guid Bana przez przypadek, koles z EB nie siedzi przed kompem i nie wstukuje Guidy i banuje, pelny automat. Poza tym zeby dostac Guid Bana trzeba zostac przlapanym na haxach pare razy.
sadii napisał/a:
wkostek napisał/a:
1077bc8c.

chlopak napisal guida

a guid jest czysty

Dla pewnosci mozesz dac guida
Ostatnio zmieniony przez TheBill Czw 28 Wrz, 2006 17:16, w całości zmieniany 2 razy  
[Profil] [PM]

wkostek

Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 18:00   

Słuchaj THE BILL. Jak mówiłem wcześniej jestem mega laikiem i nie wiem jak sprawdzić jakiego mam guida. Powiedz mi jak, a na pewno Ci podam. Dzisiaj rozmawiałem z pewnym mózgowcem komputerowym i powiedział mi, że globala można zarobić za trojany, które nieświadomie wychodzą z mojego kompa. Jeżeli coś wiesz na ten temat to będę wdzięczny za wyjaśnienia.
[Profil] [PM] [E-mail]

Alan90

Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 20:26   

TheBill napisał/a:
daj 8 ostatnich pozycij z twojego guida to ci powiem za co dostales ;]

Alan90 napisał/a:
a sprawdzisz go tak /pb_myguid

:evil:

TheBill

Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006 23:52   

Nie ma chyba takich graczy ktorzy sa
Cytat:
dosyć dobry w tą grę (8 miesięcy regularnego grania czyni cuda) i mam podejrzenia, że może to spowodowało tego bana, bo zdobywam pokaźną ilość fragów.

I nie wiedza co to guid i jak go mozna spr.

[ ZAMKNIĘTY ]