Forum Call of Duty Strona Główna Forum Call of Duty
Największe polskie forum Call of Duty

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki  RSS www.callofduty.plRSS  Strona WWWStrona www.callofduty.pl
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: [CKSS]Hetman
Pon 10 Lut, 2014 10:45
nie moge dolaczyc do zadnej gry online
Autor Wiadomość
pirlo12145

Gram w COD:: wszystkie CODy
  Wysłany: Czw 30 Sty, 2014 05:29   nie moge dolaczyc do zadnej gry online [Cytuj]

mam problem polegajacy na tym ze wogole nie moge grac przez siec na konsoli ps3 no jak juz wpisze sie do psn odpalam gierke wybieram multiplayer potem play online i tu zaczyna sie problem chce kliknac find match i nie moge wybrac juz dalej zadnej opcji gry moge tylko zalozyc wlasny mecz ale nie mam znajomych wiec lipa jak sprawdzam profil w grze w barracks to wyskakuje mi ze mam range gunnery sergeant 1 level 18 a xp -89990044 pomocy co mam robic chce normalnie dolanczac do innych serwerów w tej ikonce find match tak jak kiedys wystarczylo ze dopuscilem młodszego brata i cos pop....olił ze nie dziala bratu musze urwac glowe przy samych czterech literach a was blagam o pomoc co mam dalej zrobic zeby grac przez neta

[ Dodano: Czw 30 Sty, 2014 05:33 ]
a zapomnialem dodac ze gdy zaloguje sie na innym koncie psn to moge normalnie dolanczac do gry przez ta opcje find match i dziala co robic

[ ODPOWIEDZ ]