Forum Call of Duty Strona Główna Forum Call of Duty
Największe polskie forum Call of Duty

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki  RSS www.callofduty.plRSS  Strona WWWStrona www.callofduty.pl
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
CoD 4 się zacina...
Autor Wiadomość
saymer

Gram w COD:: COD4
Wysłany: Nie 15 Lis, 2009 13:02   CoD 4 się zacina... [Cytuj]

Tak jak w temacie. Co może być spowodowane czymś takim? Kiedyś (z 2 miesiące) grałem w Co4 i wszystko było dobrze. Teraz jak włączam grę, łączę się z serwerem gram około minuty-dwóch (~70fps) i po tym czasie są super ścinki (pokazuje ~4fps). Tzn obraz i dźwięk się zwieszają (po około 5 sec) gra się odmula na 1/4 sekundy i ta czynność się powtarza w nieskończoność. Przeinstalowywałem grę już 3 razy. Cały czas to samo. Wie ktoś co może być tego powodem?

Ps. Wszystkie programy są WYŁĄCZONE!
[Profil] [PM] [E-mail]

Amer
Security Service

Xfire: avengerek
STEAM: amerpolak
Wysłany: Nie 15 Lis, 2009 13:16    [Cytuj]

Grasz na lapku? Ja mam ten sam problem.... Gram na lapku i jest to wina przegrzewania się laptopa. Jeśli masz lapka - kup podkładkę chłodzącą. Sprawdź czy jest gorący po lewej stronie: jeśli tak - to wina ZA DOBREJ karty, za słabo wentylowanej. Wtedy podkładka chłodząca powinna mieć wiatraczki/otwory po lewej stronie. Kosztuje ok. 120 zł. :sad:

Jeśli to stacjonarny, spróbuj kupić lepszy wentylator. CoD 4 to prawdziwy zjadacz temperatury - cod 5 mi działa na luzie z 24 fps (ale się nie tnie!). :cool:

Napisz jaką masz kartę graficzną, i czy to stacjonarny czy laptop (compale - laptopy-składaki - przegrzewają się okropnie szybko :twisted: )

saymer

Wysłany: Nie 15 Lis, 2009 13:18    [Cytuj]

Stacjonarny
Jak mi MW 2 chodzi i z miesiąc czy 2 temu grałem w CoD4 i wszystko ładnie pięknie, a teraz lipa?

Core 2 Duo 2.4 lub 2.6 ghz
Geforce 8600 gts 512
2gb ram
[Profil] [PM] [E-mail]

PsyborgMJ

Xfire: psyborgmj
Klan:: -|GROM|-
Wysłany: Nie 15 Lis, 2009 13:26    [Cytuj]

Przyczyny mogą być różne, jak zwykle. Przegrzanie grafiki często powoduje podobny efekt. Na początek sprawdź temperatury po dłuższym czasie grania.
[Profil] [PM] [WWW]

saymer

Wysłany: Nie 15 Lis, 2009 13:35    [Cytuj]

Nawet obudowę mam otwartą. Zaraz zobaczę temperatury na windowsie samym a na grze.

45-46 °C na windowsie
47-49 °C w menu coda
47 - 50°C w grze
nawet na zmule mam tyle :/

a poźniej jak dam exit (wyjscie do menu głównego, wszystko normalnie od razu 0 przycinek nic.)

POMOCY!

Ludzie. Właśnie zauważyłem, że przy tych lagach, mam kosmicznego Pinga (pod Tab pokazuje mi 999) więc, dlaczego jak mam takiego pinga (nie od neta bo w CS mam około 20~ i na speedtest.pl i speedtest.net mam około 20-30 pinga).
Ostatnio zmieniony przez saymer Nie 15 Lis, 2009 14:05, w całości zmieniany 2 razy  
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]